O nás

Kdo jsem?

Jsem obyčejný kluk z jižní Moravy, který má rád život, lidi, zvířata, přírodu a vlastně vše, co k životu patří. Od dětství mi říkávají, že jsem snílek... A proč ne?

Každý máme své dětské sny, jen nám někdy chybí odvaha si je plnit. Mým snem vždy bylo tvořit a vymýšlet unikátní věci a také dokázat vytvořit dílo s hlubokou myšlenku, které by mohlo i někomu pomoci. Třeba jen tím, že se zastaví, pousměje a znovu si uvědomí, jak hezký umí život být. Možná právě díky své dvanáctileté kariéře realitního makléře jsem pociťoval touhu po něčem víc. A tak přišlo rozhodnutí vydat se novou cestou a konečně v sobě najít sílu si tento sen splnit.

Moc rád vymýšlím cokoliv, co může pomoci mé rodině a podpořit mé přátele i kamarády. A proč se o to dobré, co funguje, nepodělit s dalšími lidmi, kteří také hledají radu, nápad či pomocnou ruku? Postupně vás na tomto místě seznámím se svými nápady a budu rád, pokud někomu alespoň trošku usnadní život.

Každý sen je jen cíl a každého cíle se dá dosáhnout.

 

 

Ptáte se, proč a jak vznikla desková hra Partnerské souznění?

Mnohdy nás ani nenapadne, že je něco špatně, dokud se neocitneme v situaci, kdy začíná být pozdě. Za několik posledních let jsem prožil dva nádherné vztahy, na začátku plné lásky a vzájemného porozumění. V průběhu času se však vlivem velkého pracovního nasazení a tím i mála času věnovaného partnerce láska vytrácela, až ji postupně nahradilo hektické tempo a stereotyp běžných dní. A než se člověk nadál, to krásné bylo pryč.

Všímal jsem si kolem sebe u jiných manželských a partnerských párů, že nejsme jediní, kdo prožívá takové chvíle. Možná právě to je důvod, proč ke mně jednoho hezkého večera přišla myšlenka, že přece musí existovat cesta. A začal jsem vymýšlet hru, jejímž hlavním cílem je opět si uvědomit a zažívat ve vztahu to hezké, co jsme prožívali na začátku. Připomenout si, jak skvělého partnera/ku vedle sebe máme a jak málo mu/jí mnohdy dáváme.

Jedním z prvních nápadů, které vznikly, je desková hra Partnerské souznění zaměřená na vztahy a jejich hravé obohacení. Hra je připomenutím těch krásných chvil lásky, vášně a nádherných pocitů, když jste na prvním rande viděli svého partnera a samou krásou a zamilovaností se vám tajil dech. Ty chvíle, které provázejí začátky vztahů, a pocity neuvěřitelného štěstí.

Opravdová láska je dar a pokud takový dar dostaneme, stojí za to o něj bojovat, protože odejít je tak snadné.

Tato hra nevyřeší vaše vztahové problémy a ani to není jejím cílem. Ale je prvním krokem ke znovuzažehnutí pomalu uhasínající lásky. Pomáhá párům opět vzbudit touhu se vzájemně překvapovat, naslouchat si a opět najít to krásné, co jste zažívali na začátku vztahu.

Harmonický a láskyplný vztah není samozřejmostí, je potřeba na něm každý den pracovat.

 

A protože od prvopočátku bylo mým přáním, aby hra pomáhala ve vztazích, rozhodl jsem se, že z každé prodané hry vezmeme 500 Kč a věnujeme je Nadaci Malý Noe na pomoc ohroženým, týraným a handicapovaným dětem.

Jsem nadšený, že tak Partnerské souznění může pomáhat na více úrovních – tam, kde jsou fungující vztahy nejcitlivější a nejdůležitější.

 

Pokud jste dočetli až sem, cením si vaší trpělivosti a snad u nás najdete to, co hledáte, nebo vám alespoň vykouzlíme úsměv na tváři a zpříjemníme den. 

Ze srdce,

Jan Derka

 

 

 

 

Zpět do obchodu